021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

در واقع استفاده از ماشین لباسشویی فقط برای جداکردن لباس ها و انتخاب زمان شستشو و حرارت آب مناسب نمی باشد بلکه اگر به نکات ریز و مهم توجه کنید می توانید طول عمرمفید لباسشویی آ ا گ  را بیشتر کنید.

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است.

2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید.

3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید.

4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

5- بعد از هرچند وقت شستشو جا­پودری و فیلتر را تمیز نمایید.

6- قبل از شستن لباس ­ها جیب­ ها را خالی کرده زیپ­ ها و دکمه­ ها را ببندید.

7- از شستن لباس­ هایی که به رنگ آلوده شده یا لباس نخ ­نما و رنگ زده اجتناب کنید.

نکات مهم ماشین لباسشویی را می توانید از طریق دفترچه راهنمای لباسشویی و یا می توانید با مشاورین شرکت آریان در تهران تماس گرفته و در این مورد با آنها صحبت کنید و پاسخ سورالات خود را از آنها دریافت کنید.

چنانچه نتیجه شستشو برای شما خوشایند نبود: 1- مواد شوینده را عوض کنید. 2- از لکه ­برها استفاده نمایید. 3- درجه حرارت مناسبی را انتخاب کنید. 4- از حجم لباس­ ها داخل لباسشویی کم کنید. 5- لباس ­هایی را که در تماس با مواد نفتی بوده­ را نباید داخل ماشین لباسشویی گذاشت، اگر لباس به مواد نفتی آغشته بود، آن را پاک کرده تا عاری از اینگونه مواد شود، سپس داخل ماشین قرار دهید. با توجه به وضعیت (چراغ درب) و چراغ شروع آیا میتوان درب را باز کرد؟

آیا می­توان درب را باز کرد؟ چراغ شروع یا توقف چراغ درب بله ترمز چشمک­ زن یا خاموش سبز بله پس از فشردن شروع قرمز سبز خیر سطح آب زیاد است و یا دما بیش از حد زیاد است قرمز خاموش 1- برای باز کردن درب، دستگیره را به آرامی بکشید. در هنگام روشن بودن دستگاه، چراغ درب و علامت (روشن/ توقف) به شما نشان میدهد که میتوان درب ماشین لباسشویی را باز کرد یا خیر. 2- تای لباس ­ها را باز کرده و آنها را به آرامی داخل ماشین قرار دهید. توجه کنید لباس بین درب و واشر لاستیکی آن گیر نکند. 3- در را محکم ببندید تا صدای چفت شدن آن را بشنوید.

نمایندگی آ ا گ - نمایندگی مرکزی aeg - نمایندگی ماشین لباسشویی aeg- نمایندگی خدمات پس از فروش آ ا گ - خدمات پس از فروش aeg - خدمات آ ا گ - نمایندگی تعمیرات آ ا گ - نمایندگی تعمیرات آاگ (AEG) - نمایندگی تعمیرات آاگ - نمایندگی تعمیرات aeg - تعمیرات لباسشویی aeg - نمایندگی آ .ا.گ در تهران - تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آاگ - تعمیرگاه مرکزی آاگ - نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی