021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

در عصر جدید با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در همه صنایع و لوازم خانگی از جمله لباسشویی که هر روزه با برنامه ها و امکانات جدید وارد بازار می شود باید برای استفاده بهینه از این دستگاه کارهای زیادی را انجام بدهید تا دستگاه عملکرد و عمر مفیدی داشته باشد.

قبل از هر کار باید دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه را که به وسیله کارخانه سازنده ماشین لباسشویی تهیه شده است با دقت مطالعه کنید. در واقع بسیاری از ماشین‌های لباسشویی امروزه دارای یک برنامه شستشوی اقتصادی بوده که لباسها را با کمترین آب ، حل کردن خوب پودر و حرارت مناسب برای لباس ها است.

لباسشویی چیست؟

لباسشویی یک دستگاه با انواع قطعات که دارای برنامه های خاص است .درست استفاده کردن از آن می تواند باعث شستشویی عالی لباس ها شود. در واقع استفاده از ماشین لباسشویی فقط برای جداکردن لباس ها و انتخاب زمان شستشو و حرارت آب مناسب نمی باشد بلکه اگر به نکات ریز و مهم توجه کنید می توانید طول عمرمفید لباسشویی آاگ  را بیشتر کنید.

نکات مهم ماشین لباسشویی ااگ :

1- این دستگاه فقط جهت استفاده در خانه ها است.

2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو دقت کنید.

3- ماشین لباسشویی خود را بیش از اندازه پر نکنید.

4- لباس­­های رنگی خود را از دیگرلباس­ها جدا کنید.

5- بعد از هرچند وقت شستشو جا­پودری و فیلتر را تمیز نمایید.

6- قبل از شستن لباس ­ها جیب­ ها را خالی کرده زیپ­ ها و دکمه­ ها را ببندید.

7- از شستن لباس­ هایی که به رنگ آلوده شده یا لباس نخ ­نما و رنگ زده اجتناب کنید.

نکات مهم ماشین لباسشویی را می توانید از طریق دفترچه راهنمای لباسشویی و یا می توانید با مشاورین شرکت آریان در تهران تماس گرفته و در این مورد با آنها صحبت کنید و پاسخ سورالات خود را از آنها دریافت کنید.

نکات مهم در عدم عملکرد صحیح ماشین لباسشویی:

1- مواد شوینده را عوض کنید.

2- از لکه ­برها استفاده کنید.

3- درجه حرارت مناسبی را انتخاب کنید.

4- از حجم لباس­ ها داخل لباسشویی کم کنید.

5- لباس ­هایی را که در تماس با مواد نفتی بوده­ را نباید داخل استفاده بهینه از ماشین لباسشویی گذاشت، اگر لباس به مواد نفتی آغشته بود، آن را پاک کرده تا عاری از اینگونه مواد شود، سپس داخل ماشین قرار دهید. با توجه به وضعیت (چراغ درب) و چراغ شروع آیا میتوان درب را باز کرد؟

آیا می­توانید درب را باز کنید؟

چراغ شروع یا توقف چراغ درب بله ترمز چشمک­ زن یا خاموش سبز بله پس از فشردن شروع قرمز سبز خیر سطح آب زیاد است و یا دما بیش از اندازه زیاد است قرمز خاموش

1- برای باز کردن درب، دستگیره را به آرامی بکشید. در هنگام روشن بودن دستگاه، چراغ درب و علامت (روشن ، توقف) به شما نشان میدهد که میتوان درب ماشین لباسشویی را باز کرد یا خیر.

2- تای لباس ­ها را باز کرده و آنها را به آرامی داخل ماشین قرار دهید. توجه کنید لباس بین درب و واشر لاستیکی آن گیر نکند.

3- در را محکم ببندید تا صدای چفت شدن آن را بشنوید.

در صورت داشتن سوالاتی در مورد چگونگی استفاده بهینه از ماشین لباسشویی ااگ می توانید با ما در سایت تماس بگیرید.شرکت آریان در تهران با سابقه طولانی در خدمات شماست و ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات و مشاوره دادن به شما عزیزان هستیم.

نمایندگی آ ا گ - نمایندگی مرکزی aeg - نمایندگی ماشین لباسشویی aeg- نمایندگی خدمات پس از فروش آ ا گ - خدمات پس از فروش aeg - خدمات ااگ - نمایندگی تعمیرات آاگ (AEG) - نمایندگی تعمیرات آاگ - نمایندگی تعمیرات aeg - تعمیرات لباسشویی aeg - نمایندگی آ .ا.گ در تهران - تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آاگ - تعمیرگاه مرکزی آاگ - نمایندگی تعمیرات ااگ در تهران

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی