021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

در عصر جدید با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در همه صنایع و لوازم خانگی از جمله لباسشویی که هر روزه با برنامه ها و امکانات جدید وارد بازار می شود باید برای استفاده بهینه از ماشین لباسشویی کارهای زیادی را انجام بدهید تا دستگاه عملکرد و عمر مفیدی داشته باشد.

پس همواره باید به دنبال خرید لباسشویی باشیم که بتوانیم از آن استفاده و بهره کامل را ببریم .بدین صورت که بسیاری از ماشین‌های لباسشویی دارای یک برنامه شستشوی اقتصادی بوده که لباسها را با مناسب ترین اندازه آب ، مقدار پودر استاندارد و حرارت کافی بهترین استفاده را به ما می دهد.

لباسشویی چیست؟

لباسشویی یک دستگاه با انواع قطعات که دارای برنامه های خاص است .درست استفاده کردن از آن می تواند باعث شستشویی عالی لباس ها شود. در واقع استفاده از ماشین لباسشویی فقط برای جداکردن لباس ها و انتخاب زمان شستشو و حرارت آب مناسب نمی باشد بلکه اگر به نکات ریز و مهم توجه کنید می توانید طول عمرمفید لباسشویی آاگ  را بیشتر کنید.

بهترین منبع استفاده بهینه از ماشین لباسشویی :

در این قسمت می خواهیم بگوییم که بهترین منبع اطلاع رسانی در مورد استفاده بهینه از این دستگاه و دیگر دستگاه ها چه می باشد . بله خوب فهمیدید ، قبل از هر کار باید دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه را که به وسیله کارخانه سازنده ماشین لباسشویی تهیه شده است با دقت مطالعه کنید. در واقع بسیاری از ماشین‌های لباسشویی امروزه دارای یک برنامه شستشوی اقتصادی بوده که لباسها را با کمترین آب ، حل کردن خوب پودر و حرارت مناسب برای لباس ها است.

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی ااگ :

همانطور که گفتیم برای استفاده بهتر از ماشین لباسشویی حتما باید دفترچه راهنما را با دقت مطالعه کنید و مواردی که فکر می کنید شاید مورد نیاز شما شود را در برگه ای نوشته و آن را در قسمتی از آشپزخانه قرار داده تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. اگر موردی از دفترچه را متوجه نشدید می توانید با مشاورین ما تماس گرفته تا آنها شما را راهنمایی کنند.

انواع ماشین لباسشویی آاگ:

1- ماشین لباس‌شویی‌ درب از بالا (پرتابل)

2- ماشین لباس‌شویی درب از بالا به همراه خشک کن (دوقلو)

3- ماشین لباس‌شویی درب از جلو اتوماتیک

نکات مهم ماشین لباسشویی ااگ :

1- این دستگاه فقط جهت استفاده در خانه ها است.

2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو دقت کنید.

3- ماشین لباسشویی خود را بیش از اندازه پر نکنید.

4- لباس­­های رنگی خود را از دیگرلباس­ها جدا کنید.

5- بعد از هرچند وقت شستشو جا­پودری و فیلتر ماشین لباسشویی ااگ را تمیز نمایید.

6- قبل از شستن لباس ­ها جیب­ ها را خالی کرده زیپ­ ها و دکمه­ ها را ببندید.

7- از شستن لباس­ هایی که به رنگ آلوده شده یا لباس نخ ­نما و رنگ زده اجتناب کنید.

نکات مهم ماشین لباسشویی را می توانید از طریق دفترچه راهنمای لباسشویی و یا می توانید با مشاورین شرکت آریان در تهران تماس گرفته و در این مورد با آنها صحبت کنید و پاسخ سورالات خود را از آنها دریافت کنید.

نکات مهم در عدم عملکرد صحیح ماشین لباسشویی:

1- مواد شوینده را عوض کنید.

2- از لکه ­برها استفاده کنید.

3- درجه حرارت مناسبی را انتخاب کنید.

4- از حجم لباس­ ها داخل لباسشویی کم کنید.

5- لباس ­هایی را که در تماس با مواد نفتی بوده­ را نباید داخل استفاده بهینه از ماشین لباسشویی گذاشت، اگر لباس به مواد نفتی آغشته بود، آن را پاک کرده تا عاری از اینگونه مواد شود، سپس داخل ماشین قرار دهید. با توجه به وضعیت (چراغ درب) و چراغ شروع آیا میتوان درب را باز کرد؟

آیا می­توانید درب را باز کنید؟

چراغ شروع یا توقف چراغ درب بله ترمز چشمک­ زن یا خاموش سبز بله پس از فشردن شروع قرمز سبز خیر سطح آب زیاد است و یا دما بیش از اندازه زیاد است قرمز خاموش

1- برای باز کردن درب، دستگیره را به آرامی بکشید. در هنگام روشن بودن دستگاه، چراغ درب و علامت (روشن ، توقف) به شما نشان میدهد که میتوان درب ماشین لباسشویی را باز کرد یا خیر.

2- تای لباس ­ها را باز کرده و آنها را به آرامی داخل ماشین لباسشویی ااگ قرار دهید. توجه کنید لباس بین درب و واشر لاستیکی آن گیر نکند.

3- در را محکم ببندید تا صدای چفت شدن آن را بشنوید.

بهترین ساعت برای استفاده از ماشین لباسشویی آاگ :

بهترین ساعت استفاده از ماشین لباسشویی می تواند بر عملکرد و کیفیت ماشین لباسشویی اثر فراوانی داشته باشد.در حقیقت کارکرد بهتر لباسشویی و شستشوی بهتر لباس ها، عمر دستگاه را بالا می برد.بنابراین زمان بهینه ای برای شستن لباس ها وجود دارد که مصرف انرژی را کم کند و در هزینه ها نیز صرفه جویی شود.

در واقع می توان این طور بیان کرد که در تابستان بهترین ساعت استفاده بهینه از ماشین لباسشویی و خشک کن، صبح زود یا آخر شب بوده تا از مصرف برق اضافی جلوگیری بشود.بهترین ساعت استفاده از ماشین لباسشویی در زمستان شب است.

چگونگی راهنمایی استفاده بهینه از ماشین لباسشویی ااگ از مراکز معتبر :

شما هموطنان گرامی اگر به هر طریقی نتوانستید از ماشین لباسشویی به طور صحیح استفاده کنید می توانید با اطمینان کامل به ما مراجعه کنید . شما عزیزان در صورت داشتن سوالات متعدد در مورد چگونگی استفاده بهینه از ماشین لباسشویی می توانید با ما در سایت http://aegarian.ir تماس بگیرید. بدانید که شرکت آریان در تهران با سابقه طولانی در خدمات شماست و ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات و مشاوره دادن به شما عزیزان هستیم.

طول عمر ماشین لباسشویی آاگ :

اگر نتوانید طبق دفترچه راهنمای دستگاه به طور صحیح از لباسشویی استفاده کامل را بکنید ، به مرور زمان و یا حتی زودتر از انتظار شما لباسشویی خراب بشود . پس دقت کنید در واقع عمر مفید این دستگاه در حدود 1000 ساعت است که با به کارگیری هفته ای 2 بار به طور متوسط یک ساعته می توان از خرابی لباسشویی کم کرد.

به طور کلی مصرف دقیق برق در ماشین لباسشویی در حدود 80 درصد که برای گرم کردن آب ورودی به ماشین استفاده می شود. پس استفاده بهینه از لباسشویی با ورودی آب گرم به اندازه زیادی مصرف برق را کم می کند.

معرفی نمایندگی ااگ در تهران :

نمایندگی آاگ - نمایندگی مرکزی aeg - نمایندگی ماشین لباسشویی aeg- نمایندگی خدمات پس از فروش آ ا گ - خدمات پس از فروش aeg - خدمات ااگ - نمایندگی تعمیرات آاگ (AEG) - نمایندگی تعمیرات آاگ - نمایندگی تعمیرات aeg - تعمیرات لباسشویی aeg - نمایندگی آ .ا.گ در تهران - تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آاگ - تعمیرگاه مرکزی آاگ - نمایندگی تعمیرات ااگ در تهران.

شرکت (آریان) نماینده رسمی (AEG) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی – ظرفشویی – ساید بای ساید – جاروبرقی – یخچال فریزر و مایکرو ویو اعلام میدارد.

 

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی