021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید:

به طور کلی در هر زمانی راهنمای خرید لباسشویی ااگ به شما کمک میکند تا در موقع خرید یک لباسشویی خوب و ایدال و انتخابی بهتر با صرف هزینه ی کمتر و کیفیت بالاتری را داشته باشید.

اما در زمان خرید اولویت با کدام عوامل اصلی است ؟ بدین صورت که در راهنمای خرید ماشین لباسشویی آاگ عوامل مهمی چون: ظرفیت، قیمت مناسب، اندازه مصرف انرژی، مقدار سطح صدای ماشین لباسشویی، وجود تعداد برنامه های شستشو و تنوع آن و دیگر عوامل است .

محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله).. لباسشویی (توکار) در داخل کابینت در قسمتی که تعبیه شده است قرار می­ گیرد و نمای زیبایی به درون آشپزخانه می­دهد و مطابق سلیقه می­توان آن را تغییر رنگ داد و پس از چند سال با تغییر دکوراسیون آشپزخانه هیچ خللی ایجاد نمی­کند.

چه نوع ماشین لباسشویی بخریم؟

1-بهترین ماشین لباسشویی، لباسشویی است که مناسب شما باشد.

2-اندازه آن ( کوچک - بزرگ ) در مرحل بعدی است.

3-خیلی پر سروصدا و یا آرام‌تر و کم صداتری باشد .

4-مصرف انرژی آن کارآمدتر باشد.

5-مقدار هزینه ی که برای خرید در نظر گرفته اید.

مشخصه لباسشویی ااگ :

حد اکثر وزن قابل شستشو: در زمان خرید دقت داشته باشید که متناسب با وزن لباس­ های شما لباسشویی خریداری شود، البته میزان لباس و وزن تقریبی آن در شستشو تاثیر بسزایی دارد و وزن لباسشویی به صورت استاندارد می­ باشد.

نکته دیگر اینکه تعداد برنامه­ های بالا در لباسشویی ااگ نشانه بهتر بودن آن نیست و فقط کار کردن با آن را ساده می­کند و برنامه حداکثر برنامه ­ای است که برای شستشوی خانگی کافی می­ باشد و بقیه هزینه اضافی می­ باشد.

بهترین دور برای خشک کن 800 دور در دقیقه است و دورهای بالاتر فقط در مواقع خاص کارایی دارد و استفاده طولانی از دورهای بالا باعث فرسودگی ماشین می ­شود. نکته دیگر اینکه تمام لباسشویی­ ها دارای برنامه صرفه­ جویی در مصرف برق می­ باشد که موقع خرید به این نکته باید بسیار توجه شود.

نمایندگی آ ا گ - نمایندگی مرکزی aeg - نمایندگی ماشین لباسشویی aeg- نمایندگی خدمات پس از فروش آ ا گ - خدمات پس از فروش aeg - خدمات آ ا گ - نمایندگی  نمایندگی آ .ا.گ در تهران - تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آاگ - تعمیرگاه مرکزی آاگ - نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید:

ماشین لباسشویی های درب از بالا معمولی

ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن

ماشین لباسشویی درب از جلو اتوماتیک

البته در موقع خرید ماشین لباسشویی ویژگی های دیگر چون:

1-در موقع خرید لباسشویی انتخاب کنید که ظرفیت آن مناسب با تعداد نفرات اعضای خانواده باشد.

2-حتما باید گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر داشته باشد در زمان خرید لباسشویی این امر یک امتیاز مهم برای لباسشویی ااگ می باشد.

3-داشتن قیمت پایین بی دلیل نیست.پس سعی کنید قبل از خرید دقیقا بررسی کنید.

4-باید دارای تمام امکانات جانبی چون برچسب انرژی A+++ باشد.

5-به میزان مصرف انرژی آن

6-مقدار حجم دیگ لباسشویی

7-اندازه سرعت چرخش دیگ

8-تکنولوژی به کار رفته در لباسشویی

9-برنامه های شستشو

10-کار کردن و راحت بودن دستگاه

در موقع خرید لباسشویی در مورد این عوامل فکر کنید و بعد تصمیم به خرید بگیرید؟

-چه مقدار پول برای خرید لباسشویی در اختیار دارید؟

-بعد از آن حجم است که با در نظر گرفتن تعداد اعضاء خانواده برای خرید یک ماشین لباسشویی خوب مهم است .

-تکنولوژی و فناوری به کار رفته در آن به چه صورت است؟

-در قسمت آخر آیا خدمات پس از فروش دارد یا خیر ؟

اهمیت گارانتی در راهنمای خرید ماشین لباسشویی:

1-در زمان خرید لباسشویی به اصل بودن برگه گارانتی دقت کنید.

2-حتما به توضیحات نوشته شده در برگه گارانتی توجه کنید.

3-بررسی کنید که چه قطعاتی و به چه مدت زمان گارانتی شده اند.

4-گارانتی و خدمات پس از فروش لباسشویی در زمان خرید می تواند در قیمت دستگاه تاثیر زیادی داشته باشد.

بهترین مارک ماشین لباسشویی :

در واقع نمی توان به صورت صد در صد بگوییم که کدام مارک لباسشویی خوب است چرا که هریک از انواع ماشین های لباسشویی چه اتوماتیک و چه نیمه اتوماتیک ( درب از جلو ، درب از بالا ) دارای مزایا و معایب خود می باشند که شما می توانید با تحقیق و بررسی مشخصات کامل این دستگاه بهترین مارک را برای خود بخرید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی :

در هنگام خرید دستگاه مدت زمان ضمانت و نوع خدمات پس از فروش که برای لباسشویی از طرف شرکت سازنده و یا وارد کننده قرار داده شده است از اهمیت زیادی برخوردار است .نکته مهم مدت زمان بیشتر ضمانت هرگز نمیتواند دلیل بهتر بودن دستگاه باشد ، این مورد تضمینی بر اطمینان خرید می باشد.پس در موقع خرید لباسشویی ااگ به اصالت برگه گارانتی ، مدت زمان گارانتی و خدمات آن دقت کنید.

نکته راهنمای ماشین لباسشویی ااگ :

در این مقاله ما با ارائه راهنمای خرید لباسشویی تلاش می کنیم با معرفی امکانات و ویژگی های لباسشویی‌های مختلف از جمله لباسشویی ااگ به شما کمک کنیم تا بتوانید در مورد دستگاه مورد نظر خود شناخته کافی کسب کنید . زمانی که شما بدون تردید با اطلاعات کافی و لازم در مورد شناخت قابلیت‌های ماشین‌های لباسشویی بهتر می‌توانید تصمیم نهایی خود را برای خرید بگیرید. پس به طور کامل راهنمای ماشین لباسشویی ااگ  را بخوانید و در صورت نیاز می توانید از نمایندگی و مشاورین آنها اطلاعات دقیق تری را کسب کنید.

قیمت ماشین لباسشویی آاگ :

تنوع در این دستگاه و دارا بودن برنامه های جدید در لباسشویی های جدید باعث شده که قیمت لباسشویی در بازار بالا برود. امروزه نیز این افزایش قیمت در این نوع لوازم دیده می شود. البته باید بدانید که قیمت ماشین های لباسشویی آاگ به اندازه ، مدل ، نوع رنگ و تاریخ تولید محصولات  بستگی دارد.

 

 

راهنمای خرید لباسشویی آاگ