نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ

کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ

علت نچرخیدن ماشین لباسشویی خراب شدن کوپلینگ موتورماشین لباسشویی آاگ  است.
در واقع وظیفه ی کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ اتصال به سیستم انتقال نیرو است.
کارکرد این کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ اینگونه است که اگر بیشتر از وزن در نظر گرفته شده ی ماشین لباسشویی درون آن لباس بریزیم، انتقال نیرو به موتور را انجام نمی‌دهد و اجازه نمی‌دهد لباسشویی راه اندازی شود.
دربیشترمواقع امکان اینکه کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ شما خراب شود وجود دارد که در اثر زیاد کار کردن این اتفاق خواهد افتاد.

در ماشین لباسشویی برای انتقال قدرت موتور به جعبه دندانه ماشین لباسشویی های سطلی از کوپلینگ موتورهای دایرکت درایو استفاده می کنند. کوپلینگ محرک موتور لباسشویی آاگ  از دو عدد قطعه پلاستیکی سه شاخه که بینشان یک کوپلینگ لاستیکی قرار گرفته است. یکی از سه شاخه ها به شفت موتور محرک چسبیده و سه شاخه دیگر به شفت ورودی جعبه دندانه چسبیده است.

در این جا با چرخیدن شفت موتور، کوپلینگ لاستیکی بین سه شاخه ها نیروی گشتاور را جذب کرده و از شکستن سه شاخه جلوگیری می کند. در اثر استفاده کوپلینگ ماشین لباسشویی آاگ به مرور دچار استهلاک شده و سه شاخه ها ممکن است سرخورده و با کلاچ و گیربکس درگیر نشوند.

یکی ازعلائم خراب بودن کوپلینگ ماشین لباسشویی آاگ این است که ماشین لباسشویی آبگیری و تخلیه را طبق روال انجام می دهد ولی عمل آبکشی کردن و همزن را انجام نمی دهد.

برای رفع عیب کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ در اکثر مدل ها ی دیگر لباسشویی اول باید دستگاه را از برق کشیده سپس بدنه خارجی و همچنین پمپ و موتور را برداشته تا به کوپلینگ بتوان دسترسی داشت.

به طور خلاصه باید بگوییم که:
کوپلینگ موتورماشین لباسشویی آاگ  وظیفه انتقال نیروی موتور را در ماشین لباسشویی برعهده دارد . اگر محفظه دستگاه دارای بار اضافی باشد، کوپلینگ موتورماشین لباسشویی آاگ  در محافظت از موتور و انتقال به درستی عمل نخواهد کرد و دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد. سپس تسمه را حتما بررسی کنید تا مشخص شود که شکسته و یا شل نشده باشد.


درصورتی که کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ دچار خرابی شد حتما با نمایندگی آاگ تماس بگیرید.


شماره های تماس ما  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 همکاران ما در خدمت شما هستند. ما در اولین فرصت اقدام به رفع مشکل لباسشویی شما می کنیم.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ , کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آ ی گ , کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی AEG


کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب