نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

آموزش استفاده از لباسشویی آاگ

قبل از توضیح ابن بخش باید نکته ای را به شما بگوییم و آن این است که به کودکان اجازه بازی با دکمه های هر ماشین  لباسشویی  را ندهید زیرا امکان بهم ریختن برنامه و غیر فعال شدن آنها وجود دارد. که این خود باعث به وجود آمدن مشکلات فنی در ماشین لباسشویی می شود .


نحوه استفاده صحیح از برنامه های ماشین لباسشویی آاگ را باید خیلی جدی بگیریم. زیرا با استفاده درست و صحیح میتوانیم هزینه های مصرفی خودمان را کاهش دهیم. هزینه های ماننده مصرف آب و برق که باید خیلی در این امر صرفه جویی کنیم.


 در بیشتر موارد همیشه خیلی از کاربران به دنبال استفاده درست و مناسب از برنامه های ماشین لباسشویی هستند.برای همین باید در همه حال راهنمایی استفاده از لباسشویی آاگ و دیگر لباسشویی ها را مطالعه کنید.

 

دراین صفحه ما  راهنمای ماشین لباسشویی آاگ  را به شما برای نصب آموزش می دهیم :

1-ابتدا باید جای مناسبی برای ماشین لباسشویی آاگ انتخاب نمایید .محلی که انتخاب مینمایید باید صاف و خشک باشد.تا حد امکان لباسشویی را بر روی فرش قرار ندهید.

2-توجه کنید در محل نصب لوله خروجی آب و پریز برق وجود داشت باشد.

3-پس از آماده سازی محل نصب لباسشویی آاگ باید پیچ ترانسفر ماشین لباسشویی آاگ را باز نمایید.( پیچ های ترانسفر 3 یا 4 عدد هستند که دیگ را به بدنه نگه میدارند.)

4-سپس شیر ورودی و خروجی آب را به ماشین لباسشویی آاگ متصل کنید.باید بدانید که برای لباسشویی های آاگ یک شیر لباسشویی آب سرد و یک شیر لباسشویی آب گرم وجود دارد.مغزی شیر آب گرم قرمز یا نارنجی و مغزی شیر آب سرد سفید یا آبی است.

5-لوله خروجی آب معمولا در زیر سینک ظرفشویی قرار میگیرد .توجه داشته باشید بهتر است شیلنگ آب خروجی از لباسشویی آاگ را از بالای دستگاه عبور دهید.

6-دقت نمایید که سیم برق لباسشویی سالم باشد و به درستی به پریز متصل شود.همچنین سیم برق لباسشویی را در جایی قرار دهید که احتمال مرطوی شدن آن وجود نداشته باشد.

 

بعداز نصب در دفترچه استفاده از لباشویی aeg آموزش داده شده است .

*انتخاب برنامه شستشوی مناسب با لباس‌ها

هنگامیکه لباس‌هایتان را برای شستشو داخل محفظه قرار می دهید.( البته باید لباس ها را تفیک کرد ) . و بعد درب لباسشویی را می بندید، و بعد از آن  استفاده از مایع لباسشویی مناسب در محفظه مخصوص  که نباید بیش از اندازه باشد باید تا علامتی که داخل محفظه زده شده است ریخته شود . و بعد با طراحی بی نظیر وبه کار بردن آیتم های ضروری و کاربردی

از برنامهAEG  بایستی با توجه به نوع لباس‌ها، یک برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید، ماشین لباسشویی آاگ ، از برنامه های متنوعی طراحی و تولید شده است. به عنوان مثال: برنامه شستشوی لباس‌های سفید، برنامه شستشوی لباس های جین، برنامه شستشوی لباس‌های کتان، برنامه شستشوی لباس ها با الیاف های مصنوعی و هر نوع لباسی که شما استفاده می کنید را در اختیارتان قرار داده است. و شما می توانید بسته به نوع لباس یکی از این برنامه ها را انتخاب کنید.و در هر حال نوبت دستور العمل بعدی برای لباسشویی است .

*انتخاب دمای ماشین لباسشویی

بعد از برنامه‌ی شستشو، انتخاب دمای مناسب با توجه به میزان کثیفی لباس ها در اولویت قرار می‌گیرد. جنس لباس‌ها و میزان کثیفی آنها می تواند دوعامل مهم در انتخاب دمای لباسشویی در هنگام شستشو باشد. باید به نوع لباس‌هایتان و جنس لباس توجه کنید، درهر صورت اگر می‌خواهید لباس‌های نخی و یا ملافه‌ها را شستشو دهید، دمای بالای 40 درجه و برای لباس‌های از جنس مواد و یا حوله دمای کمتر از 40 درجه پیشنهاد می شود.

برنامه های شستشوی پشمی دستی ظریف ( delicate – had wash – wool)

این برنامه ها معمولا با دمای پایین و حداقل زمان کار کرد لباسش شویی در زمان شستشو انجام می شود تا از آسیب به لباس جلوگیری شود.

این برنامه مشابه برنامه الیاف مصنوعی می باشد اگر مقدار زیادی لباس ظریف مخصوصاً پشمی و ابریشمی دارد این نوع برنامه بسیار برای لباسهای شما مفید است.


*خشک کن ماشین لباسشویی

با توجه به مدل ماشین لباسشویی، سرعت خشک کن هم به جنس لباس و درجه‌ی خشک کردن لباس هایتان بستگی دارد. دور خشک کن لباسشویی AEG از 400 دور در دقیقه تا 1800 دور در دقیقه می‌باشد که بهترین درجه برای شستشوی روزانه و همچنین خشک کردن کامل لباس ها، 400 دور در دقیقه می باشد، منتها اگر لباس‌هایتان بیش از حد ضخیم و مقاوم است، بایستی خشک کن را روی 800 دور در دقیقه تنظیم کنید تا بتواند مناسب لباس هایتان باشد. و بعد از آن می توانید لباسشویی را روشن کنید .هنگامی که تمام مراحل شستشویی لباس به پایان رسید و ماشین لباسشویی خاموش شد ، بعد از چند ثانیه درب لباسشویی را باز کرده و لباس های را از آن خارج کنید . باید به خاطر داشته باشید که حتما لاستیک دور در ب را با پارچه مناسب تمیز و خشک کنید تا از پوسیدگی آن جلوگیری شود .


*برنامه شستشوی بهداشتی و چند آلرژی ( Hygiene / anti-allergy)

این برنامه برای از بین بردن مواد آلرژی زا از روی لباس طراحی شده است . مخصوصا با بالا نگه داشتن دمای آب و یا با کمک بخار آب. بررسی ها نشان می دهد شما نمیتوانید با برنامه کتان 60 درجه برای از بین رفتن تمام میکروب ها و باکتری ها مطمئن باشید. پس چنانچه دارای حساسیت و آلرژی هستنید این برنامه لباسشویی برایتان بسیار مفید می باشد.


*برنامه شستشوی اقتصادی (ECO)

همانطور که از اسم این برنامه مشخص است مصرف انرژی را کم میکند. و بسیار برای استفاده مکرر از ماشین لباسشویی مقرون به صرفه از لحاظ هزینه مصرف برق و آب می باشد. این یک برنامه پر استفاده و مشترک در اکثر ماشین لباسشویی ها است.

بعد از تمیز کردن لاستیک دور لباسشویی، جا پودری و جای مواد نرم کننده را تمیز کنید . در صورت تمیز نکردن مقداری از پودر و مواد داخل آنها باقی می ماند .


نمایندگی آ ا گ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی است . نمایندگی aeg در کشور برای خدمت رسانی به شما است. کافی است با نمایندگی های ما تماس بگیرید آنها در اسرع وقت جواب گویی سوالات شما هستند.


برای راهنمایی از چگونگی استفاده از ماشین لباسشویی آاگ با نمایندگی ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای آموزش استفاده از ماشین لباسشویی آاگ با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.


نحوه استفاده صحیح از برنامه های ماشین لباسشویی آاگ  را باید خیلی جدی بگیریم. زیرا با استفاده درست و صحیح میتوانیم هزینه های مصرفی خودمان را کاهش دهیم. هزینه های ماننده مصرف آب و برق که باید خیلی در این امر صرفه جویی کنیم.


اکثر ماشین لباسشویی ها دارای دفترچه راهنما  هستند در این جا لباسشویی آاگ نیز برای استفاده صحیح از برنامه ماشین لباسشویی آاگ و میزان حرارت آب  دفترچه راهنما دارد.شرکت( آریان ) نماینده رسمی AEG  با مدیریت آقای رازمیک شیرینیان و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات اصلی خود شرکت آ ا گ لباسشویی ، ظرفشویی، ساید بای ساید، جاروبرقی ،مایکروویو و.....از لوازم خانگی AEG  اعلام می کنند و شما هموطنان عزیز می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
آموزش استفاده از لباسشویی آ ا گ , آموزش استفاده از لباسشویی آ ی گ , نحوه استفاده صحیح از برنامه های ماشین لباسشویی آاگ , آموزش استفاده از لباسشویی AEG


آموزش استفاده از لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب