نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

خرطومی جا پودری لباسشویی آاگ

خرطومی جاپودری لباسشویی آاگ

محفظه جاپودری ماشین لباسشویی

مخزن جاپودری بر روی بدنه قرار گرفته می شود که در برخی انواع 3 قسمت و در بعضی 4 قسمت است. یک قسمت برای شستشوی مقدماتی قسمت دیگر برای شستشوی اصلی و قسمت سوم برای مواد شوینده نرم کننده می باشد. در بعضی ماشین ها ک قسمت چهارمی وجود دارد، برای مواد رنگی در نظر گرفته شده است. امکان کثیف شدن جاپودری به دلیل باقی ماندن مواد در آن و ایجاد بوی نامطبوع زیاد است، برای جلوگیری از این مشکل هر چند وقت یکبار آن را با آب و صابون بشویید.

این خرطومی جا پودری لباسشویی آاگ  که زیر جاپودری بوده و این خرطومی جا پودری لباسشویی آاگ به دیگ متصل می شود و آب زمانی که از شیربرقی داخل مخزن پودر می ریزد و پودر را با خودش به داخل دیگ هدایت می کند از این خرطومی جا پودری لباسشویی آاگ می گذرد و فاصله بین مخزن جاپودری به دیگ را اتصال می دهد


خرطومی جاپودری لباسشویی آاگ در حقیقت این قطعه رابط اتصالی است  که وظیفه انتقال پودر و آب از قسمتی به قسمت دیگر را در ماشین لباسشویی بعهده دارند و معمولا از جنس PVC و بصورت آکاردئون میباشند.این بخش مخلوط آب با مواد شوینده لازم را به داخل دیگ منتقل می کند.


ماشین های لباسشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلف ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی هستند.نمایندگی آاگ ( شرکت آریان ) در تمام مراحل تعمیر و یا تعویض قطعات لباسشویی آاگ در کنار شما عزیزان می باشد تعمیرکاران مجرب و متخصص نمایندگی آاگ (شرکت آریان ) دارای تجربه و مهارت بالایی برای رفع و عیب یابی لباسشویی دارند. در صورت خرابی (تعمیر یا تعویض قطعات ) با نمایندگی ما تماس بگیرید.

شماره های تماس ما 33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 در طی شبانه روز در خدمت شما هستیم.


شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

 

برچسب ها :
خرطومی جا پودری لباسشویی آاگ , خرطومی جا پودری لباسشویی آی گ ,خرطومی جا پودری لباسشویی AEG


خرطومی جا پودری لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب