021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

نمایندگی رسمی آاگ

نمایندگی رسمی  آاگ در تهران به مجموعه ای گفته می شود که علاوه بر خدماتی که در رابطه با تعمیر محصولات آاگ ارائه می کند حتما ضمانتی بابت آن ها به مشترکین خود دهد. بسیاری از شرکت ها تنها به ظاهر خود را نمایندگی محصولات معرفی می کنند و در حقیقت مراکزی غیرمجاز می باشند.

در صورتی که مشترکین به نمایندگی  رسمی آاگ در تهران مراجعه نمایند و محصول آن ها هنوز دارای ضمانت یا گارانتی باشد، ارائه خدمات رایگان جهت تعمیر این محصولات از وظایف اصلی تکنسین ها ی نمایندگی آاگ می باشد.

نمایندگی محصولات آاگ قطعات معیوب را تعویض می کند و یا آن ها را تعمیر خواهد کرد. این قطعات در صورتی که تعویض شوند توسط  تکنسین با قطعات اصل و شرکتی  که نمایندگی رسمی آاگ در اختیار آنها قرار داده است انجام می شود و هیچگونه نگرانی از بابت تقلبی بودن آن ها وجود ندارد.

برای هر یک از لوازم خانگی در هر کشور و یا هر شهر یک نمایندگی وجود دارد تا در صورت لزوم مصرف کنندگان بتواند با این نمایندگی ها برای تعمیر و یا نصب و یا تعویض قطعات تماس بگیرند. تهران نیز نمایندگی های دارد که یکی از نمایندگی رسمی شرکت آریان است.

نمایندگی رسمی آاگ در تهران دارای تکنسین های متخصص و حرفه ای  می باشد که هنگام اعزام به منزل  مشترکین بسیار تخصصی کار را شروع کرده  و با یک بررسی کوتاه می توانند عیب اصلی را تشخیص داده و آن را تعمیر کنند.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان) و آقای (فرهاد دژمخو) آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات اصلی لباسشویی ،ظرف شویی  ،جاروبرقی ،یخچال فریزر و مایکرویو اعلام میدارد .شما هموطنان عزیز می توانید با شماره های ما تماس گرفته و نمایندگی  رسمی آاگ در اسرع وقت خدمات را در اختیار شما قرار می دهد . سعی ما جلب راضایت شما عزیزان می باشد.

نمایندگی رسمی آاگ درتهران آماده خدمات رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.
آدرس و شماره تلفن  نمایندگی رسمی آاگ در تهران صفحه اول در سایت درج شده است.

به دنبال بهترین نمایندگی رسمی برای خرید لوازم خانگی یا تعمیر وخرید قطعات اصلی لباسشویی ،ظرف شویی ،جاروبرقی ،یخچال فریزر و مایکرویو هستید ما به شما نمایندگی رسمی آاگ با سابقه طولانی را معرفی می کنیم.برچسب ها :
نمایندگی رسمی آاگ , نمایندگی مجاز آ ی گ , نمایندگی AEG در تهران,نمایندگی اصلی آاگ


نمایندگی رسمی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب