021-22871888
مشاوره رایگان

تنها نمایندگی رسمی ااگ در ایران و ثبت شده در بروشور شرکت ااگ      نمایندگی آاگ

نحوه تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ

تعویض شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ ، در واقع شلنگ تخـلیه یکی از مهم ترین قطعات ماشین لباسشویی است. شستشوی روزانه و اصطلاک و پوسیده شدن می تواند بعد از چند سال به شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آسیب برساند. وظیفه شـلنگ تخـلیه در یک ماشین لباسشویی این است که آب تخلیه شده و آب کثیف را از پمپ به فاضلاب منتقل می کند. در برخی از ماشین های لباسشویی، شلنگ یک تکه است، در حالی که در ماشین های لباسشویی های دیگر از یک مجموعه قطعات تشکیل شده است.

در حقیقت شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ برای انعطاف پذیری از پلاستیک نرم ساخته شده است، به طوری که به سادگی فشار نیروی جریان آب به آن می تواند آسیب برساند. در وضعیت پوسیدگی شیلنگ، بهترین کار این است که را تعویض کنید. تعویض شیـلنگ تخـلیه ماشـین لباسـشویی آاگ یک امر سخت نمی باشد و شما می تواند بدون کمک گرفتن از یک تعمیرکار حرفه ای لباسشویی آن را در خانه انجام دهید.

وظیفه شیلنگ تخلیه چیست؟

در واقع وظیفه شیـلنگ تخـلیه در ماشین لباسشویی آاگ  این است که آب تخلیه شده و آب کثیف را از پمپ به فاضلاب منتقل می کند. در برخی از ماشین های لباسشویی، شیلنگ یک تکه است، در حالی که در ماشین های لباسشویی های دیگر از یک مجموعه قطعات تشکیل شده است.جنس شیـلنگ از پلاستیک نرم برای انعطاف پذیری ساخته شده است.

نحوه تمیز کردن شیلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی می تواند مشکلاتی همچون مسدود شدن شیلنگ تخلیه یا کند شدن تخلیه آب را داشته باشد. وقتی  که ماشین لباسشویی  به طور مرتب کار تخلیه را انجام نمی دهد، وعلائمی چون باقی مانده صابون، لینت خشک کننده و چربی و روغنی روی لباس ها ایجاد می کند. باید شلنگ تخلیه را تمیز کرد.

به 2 دلیل جلوی تخلیه آب توسط پمپ لباسشویی آاگ گرفته می شود:

1-شیلنگ تخلیه آب ماشین لباسشویی آاگ از پشت ماشین جدا شده و تا خورده باشد.

2-شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ توسط لباسهای کوچک (لباس زیر، جوراب…)مسدود شده باشد.

3-شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی پایین قرار گرفته است و پمپ تخلیه عملکرد صحیح ندارد.

مراحل تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ:

1-آب و برق را قطع کنید

وقتی می خواهید شروع به تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ مطمئن شوید که سیم برق را از پریز برق بکشید.

و دراین قسمت اهرم شیر آب ماشین لباسشویی را بچرخانید و آب را قطع کنید. اگر شما نمی توانید محل دقیق آن را پیدا کنید، آب منزل را به طور موقت قطع کنید.

در این مرحله لوله تخلیه را درون یک سطل قرار بدهید تا هرگونه آب موجود در شـلنگ به جای ریختن بر کف زمین به دورن سطل ریخته شود.

2-تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ قدیمی

وقتی ماشین لباسشویی را به پشت می چرخانید شیلنگ تخلیه با استفاده از گیره هایی به پشت ماشین لباسشویی متصل است. گیره را با انبردستی نگه دارید و سپس با پیچ گوشتی پیچ ها را باز کنید و شیـلنگ تخـلیه را از محل خود رها کنید. پس از برداشتن گیره، محل گیره را ببینید اگر دچار زنگ زدگی، خوردگی و یا آسیب نشده باشد، می توانید دوباره از آن استفاده کنید،اگر گیره ایراد دارد باید یک گیره جدید نصب کنید، بعد از آن شیلنگ تخلیه جدید را جایگزین کنید.

3-سپس شیلنگ تخلیه که با یک بست معمولی به پوسته پمپ تخلیه وصل شده را باز کنید.

اول بست را روی شیلنگ قرار بدهید وبعد شیـلنگ تخـلیه جدید را روی پوسته جا بزنید و بست را روی آن قرار دهید، الان شلنگ تخلیه را به محل خود پشت ماشین لباسشویی بکشید، سپس با یک آچار گیره ها را محکم کنید و از اتصال دقیق آن ها اطمینان پیدا کنید که  نشتی نداشته باشد. در آخر کارماشین لباسشویی را در جای خود قرار دهید و دوباره شیلنگ تخلیه را به لوله فاضلاب وصل کنید. سپس شیر آب را باز کنید و ماشین لباسشویی را روشن کنید تا بتوانید لباسشویی را آزمایش کنید. 

*نکته مهم: شلنگ تخلیه  باید پشت ماشین لباسشویی 60 سانتی متر ارتفاع داشته باشد.

در صورتی که موفق به تعویض شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ نشدید با نمایندگی آاگ تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات در مورد چگونگی تعویض شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ با شماره های 33123767-33123768 تماس بگیرید.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد درژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.

برچسب ها :
نحوه تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ , جایگزین شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آی گ , قیمت شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی AEG , چگونگی تعویض شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ , رفع مشکل شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آی گ


نحوه تعویض شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ


صنایع حرارتی کریمی با بیش از 20 سال فعالیت المنت میله ای | االمنت فشنگی | المنت کمربندی - شیلنگ حرارتی - کوره الکتریکی - ترموکوپل صنایع حرارتی ما , وارد کننده و توزیع کننده انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل صنعتی در ایران می باشد و سابقه درخشان 20ساله آن و تایید مشتریان می تواند بهترین سرمایه ما باشد. مدیریت محمد کریمی با توجه به سالها تجربه و تلاش افتخار همکاری در زمینه مشاوره , ساخت و طراحی انواع المنت های صنعتی و ترموکوپل با تولید کنندگان محترم صنایع نیرو گاه های برق , پتروشیمی , نفت , گاز , لاستیک و پلاستیک و سازندگان ماشین آلات اعم از اکسترودرهای تولید لوله و اکسترودرهای تولید ورق , خطوط تولید پروفیل های درب و پنجره , خطوط ظروف یکبار مصرف , ظروف بهداشتی , وکیوم فرمینگ , تولید نایلون , نایلکس , کیسه های پلاستیک , بسته بندی و فیلم شرنیگ را دارا می باشد.شیلنگ حرارتی با قیمت و کیفیت موجود نشبت به شیلنگ حرارتی های دیگر در بازار.


نمایندگی رسمی هایک ویژن قصد دارد یکی از محصولات خود را که خیلی خیلی در این شرایط و زمان مناسب برای مشتریان و خانه ها میباشد را معرفی کند با نصب این دوربین درصد ایمنی ساختمان افزایش یافته و از سرقت پیشگیری می شود. شما می توانید برای قسمت های مهم ساختمان خود دوربین مداربسته نصب نمایید.
بعنوان مثال شما می توانید برای قسمت های مشترک در آپارتمان مانند پارکینگ، آسانسور، پشت بام و راه پله ها دوربین مداربسته نصب کنید و دقت کنید که نقطه کوری باقی نماند و تمام قسمت های مهم آپارتمان در نظر گرفته شود. باید به این نکته توجه کنید که دوربین های پارکینگ حتما دارای قابلیت دید در شب باشند و کیفیت تصویر بالایی داشته باشند. دوربین مداربسته برای خانه هایک ویژن را میتوانید زیر قیمت بازار از هایک گلد تهیه کنید.


فروشگاه مزدا تمامی قطعات یدکی مزدا و لوازم یدکی مزدا،لوازم یدکی مزدا 3 قدیم و لوازم یدکی مزدا جدید و همچین لوازم یدکی مزدا 323 و لوازم یدکی مزدا 2 را با جنس و کیفیت اصلی به مشتریان خود با ضمانت بهترین قیمت عرضه میکند،لوازم یدکی مزدا اورجینال و اصلی و فابریکی را میتوانید در سایت فروشگاه مزدا تهیه کنید همچنین میتوانید لوازم یدکی مزدا خود را در کوتاهترین زمان درب منزل و یا تعمیرگاه توسط پیک تحویل بگیرید،برای مشتریان شهرستان هم امکان ارسال میباشد و 1 روزه لوازم یدکی مزدا خود را میتوانند تحویل بگیرند،فروشگاه مزدا ضمانت بهترین قیمت در بازار لوازم یدکی مزدا میباشد.

فروش اتصالات استنلس استیل در بورس لوله و اتصالات صنعتی و صنایع غذایی (پارس استیل) استنلس استیل از جنس فولاد ساخته می شود. فولاد در برابر حرارت و فشار با دوام بوده و دچار آسیب نمی شود. استنلس استیل دارای مزایای بسیاری می باشد و در انواع صنعت ها از جمله انتقال گاز و یا بخش پزشکی قابل استفاده است. اتصالات دنده استنلس استیل همان اتصالات استنلس ساده هستند ولی فرق آن در دنده ای بودن آن است که باعث محکم بودن و استحکام آن می شود. اتصالات فولاد مانند استنلس درز دار و استنلس بدون درز در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد

لوازم تویوتا و لوازم یدکی تویوتا,اصلی ترین لوازم یدکی تویوتا با ضمانت بهترین قیمت,لوازم تویوتا,لوازم تویوتا اصلی تنها در سایت تویوتا ,قطعات یدکی تویوتا ، لوازم یدکی تویوتا ، یدکی تویوتا ، قطعات تویوتا ، لوازم تویوتا ، قطعات تویوتا اورجینال ، لوازم تویوتا اورجینال لوازم تویوتا را با اصالت و با ضمانت بهترین قیمت تهیه کنید - لوازم تویوتا را اضلی و اورجینال بخرید

مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

راهنمای خرید لباسشویی آاگ

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب