نمایندگی رسمی ااگ و نمایندگی ااگ در تهران

021-22871888
مشاوره رایگان

نمایندگی رسمی ااگ در تهران که شامل تعمیر لباسشویی ااگ و خدمات پس از فروش ااگ میباشد      نمایندگی آاگ

فعال و غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی آاگ

باید در این جا متذکر شویم که این علامت  در هر ماشین لباسشویی متفاوت می باشد بهترین کار این است که حتما حتما به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه کنید.

کودکان به دلیل کنجکاوی کودکانه خود همیشه دنبال کشف چیز های جدید هستند برای همین آنها با زدن دکمه های لباسشویی به بازی می پردازند . پس برای اینکه لباسشویی صدمه نبیند اول اقدام به آموزش به آنها و بعد فعال کردن قفل کودک لباسشویی آاگ برای جلوگیری از خرابی لباسشویی می تواند به عمر دستگاه کمک کند.

می دانیم که یکی از امکانات مشترک اکثر ماشین های لباسشویی مدرن دارا بود قفل کودک و یا به اصطلاح child lock  می باشد که در واقع یک شستشوی ایمن را تضمین می کند. 

زمانی که در ماشین لباسشویی آاگ ، قفل کودک فعال یا غیر فعال می گردد ، در واقع برنامه ها به هیچ وجه کار نمی کند و بعد از آن عکس کلید بر روی صفحه نمایش دستگاه نمایان میشود. درب دستگاه معمولا باز نخواهد شد و دربیشتر اوقات عبارت child lock روی صفحه نشان داده میشود.


از آن جایی که قفل کودک باید به صورتی باشه که کودکان آن را تشخیص ندهند ترکیبی از دکمه

ها برای فعال یا غیر فعال کردن لباسشویی آاگ در نظر گرفته شده است . ولی با این حال ممکن است در زمان تمیز کردن پنل به صورت تصادفی قفل فعال شود .

اگر قفل کودک ماشین لباسشویی آاگ غیر فعال نشد به دفترچه راهنما لباسشویی مراجعه کنید و در صورتی که نتوانستید قفل کودک را فعال یا غیرفعال کنید با نمایندگی لباسشویی تماس بگیرید.

روش های غیر فعال کردن قفل کودک:

کلید استارت را فشار داده و به مدت 3 الی 5 ثانیه نگه دارید. پس از این باید علامت کلید و یا عبارت (CL) از روی صفحه پاک شده باشد.

دکمه option وtemp را همزمان با هم فشار دهید.

دکمه drying و delay timer را همزمان با هم فشار دهید.

دکمه spin و drying را همزمان با هم فشار دهید.


با فعال شدن قفل کودک پیغام CL روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایان می شود.

فعال و غیر فعال کردن قفل کودک : برای فعال کردن، کلیدهای  9 و 10 را  5 ثانیه به طور همزمان نگه داشته تا چراغ قفل روی نمایشگر روشن شود و برای غیرفعال کردن هردو کلید را همزمان 2 ثانیه نگه داشته تا خاموش شود.البته در ماشین لباسشویی آاگ که کلید های بالا را دارا هستند.

در صورتی که موفق به فعال یا غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی آاگ نشدید با نمایندگی آاگ تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 تماس بگیرید.

 

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخجال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد . برای همین با شماره های ما تماس بگیرید.


 

برچسب ها :
فعال و غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی آاگ , نحوه فعال و غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی آ ی گ , باز کردن یا فعال کردن قفل کودک لباسشویی AEG , غیرفعال کردن قفل کودک لباسشویی آاگ


فعال و غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی آاگ


مقالات دیگر

راهنمای خرید لباسشویی

راهنمای خرید لباسشویی

در هنگام خرید ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه کنید: محصولات (AEG) به دو صورت در بازار عرضه می­شود (توکار و مبله)..

ادامه مطلب
استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

استفاده بهینه از ماشین لباسشویی

1- این دستگاه فقط جهت مصارف خانگی است. 2- همیشه به برچسب­ های روی لباس در موقع شستشو توجه داشته باشید. 3- ماشین لباسشویی خود را بیش از حد پر نکنید. 4- لباس­­های رنگی خود را از سایر لباس­ها جدا کنید.

ادامه مطلب
راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی

نحوه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی آ ی گ نحوه استفاده از ماشین لباسشویی AEG

ادامه مطلب