شرکت آریان نماینده رسمی آاِگ در ایران-تعمیر لباسشویی ااگ

شرکت آریان نماینده رسمی آاِگ در ایران|نمایندگی ااگ شرکت (آریان) نماینده رسمی (AEG) تعمیر لباسشویی ااگ با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی – ظرفشویی – ساید بای ساید – جاروبرقی – یخچال فریزر و مایکرو ویو اعلام میدارد. امید است با پیشنهادات سازنده خود، ما را در این امر یاری فرمایید. این نمایندگی افتخار دارد که به عنوان نمایندگی رسمی (AEG) درخصوص تعمیرات وتامین قطعات فابریک (اورجینال) و خدمات محصولات پس از فروش (AEG) و با تکنسین­ های مجرب که در اختیار دارد، بتواند خدمتگذار شما سروران گرامی باشد. نمایندگی آ ا گ - نمایندگی مرکزی aeg - نمایندگی ماشین لباسشویی aeg- نمایندگی خدمات پس از فروش آ ا گ - خدمات پس از فروش aeg - خدمات آ ا گ - نمایندگی تعمیرات آ ا گ -نمایندگی تعمیرات آاگ (AEG) - نمایندگی تعمیرات آاگ - نمایندگی تعمیرات aeg - تعمیرات لباسشویی aeg - نمایندگی آ .ا.گ در تهران - تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آاگ - تعمیرگاه مرکزی آاگ - نمایندگی تعمیرات آاگ در تهران. نمایندگی آاگ در این راستا از بهترین تکنسین های با تجربه برای تعمیر لباسشویی آاگ و غیره استفاده می کند. تعمیر لباسشویی آاگ باید توسط تعمیرکار مربوطه همراه با قطعات فابریک انجام گردد تا به لباسشویی شما عزیزان آسیبی وارد نشود و باعث افزایش طول عمر دستگاه شما باشد. اگر به دلیل مشکلات متداول ماشین لباسشویی از جمله روشن نشدن یا شروع نشدن برنامه شستشو، نچرخیدن دیگ، قفل شدن درب لباسشویی، تخلیه نکردن، سرریز کردن، نشتی آب و… لباسهای کثیفتان روی هم تلنبار شده و سردرگم و کلافه به دنبال تعمیرکار مناسب جهت تعمیر لباسشویی آ ا گ خود هستید، کافیست تعمیرات دستگاه خود را به متخصصان نمایندگی لباسشویی آاگ بسپارید تا با عیب یابی و تعمیر قطعات لباسشویی مثل تایمر، برد کنترلی، موتور، پمپ، قفل درب و … مشکل آن را در سریعترین زمان ممکن برطرف نمایند. تعمیر ماشین لباسشویی به خصوص تعمیر لباسشویی برند های خارجی مانند آاگ، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که انجام این تعمیرات توسط افراد ناشی می تواند هزینه ها و خسارات گزافی را برای شما به بار آورد. در همین راستا، متخصصین نمایندگی ماشین لباسشویی aeg با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

شرکت آریان مفتخر هستش تعمیر لباسشویی ااگ و تعمیرات محصولات آاگ را با نازل ترین قیمت و کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه کند شماره های ما در سایت آاگ میباشد میتوانید تماس بگیرید، بیش از چندین سال فعالیت فروش محصولات ااگ و تعمیر لباسشویی ااگ یکی از اصلی ترین نمایندگی های مجاز ااگ در ایران میباشیم.

تعمیر لباسشویی ااگ توسط نمایندگی رسمی ااگ با کادری مجرب انجا میشود جهت مشاوره تلفنی و یا ثبت خدمات خود با شماره های ما در سایت تماس بگیرید.

  33523283 - 33523294 - 33522127 - 33522558 

 

  • 09102961107
ااگ ااگ ااگ
خدمات نمایندگی رسمی

آاگ

فروش محصولات آاگ

فروش محصولات آاگ

محصولات ما ( نمایندگی آاِگ ) - تعمیر لباسشویی ااگ - تعمیر ظرفشویی ااگ - تعمیرات ااگ

تعمیر لباسشویی ااگ در نمایندگی رسمی آاگ

نمایندگی آاگ در تهران توسط شرکت آریان تمام محصولات خانگی خود ( ماشین لباسشویی آاگ ، ظرفشویی آاگ ) را گارانتی کرده و پس فروش خدمات خود را از ابتدا نصب تا تعمیر و تعویض قطعات را در اختیار مشتریان قرار می دهند. در واقع نمایندگی آاگ در تهران شرکت آریان دارای مجهزترین امکانات به روز می باشد و تمام قطعات در این شرکت اصلی و فابریکی می باشد. با تماس با شرکت آریان از این خدمات استفاده کنید.

وظایف شرکت آریان نمایندگی آاگ  :

یکی از مهمترین وظایف نمایندگی آاگ شرکت آریان جلب رضایت و خواست ونیازهای مشتری می باشد -از خرید تا مصرف همیشه با مشتریان محصولات آاگ می باشند-ارائه و تهیه قطعات اصلی و فابریکی برای خدمات نمایندگی تعمیرات آاگ -پاسخ به مشتریان  و جلب رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش آاگ .

بعد از خرید لوازم خانگی مهمترین قسمت اطلاع از نمایندگی تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی آاگ می باشد که حتما باید در مورد مرکز یا مراکز نمایندگی اطلاعات لازم در آن ها داشته باشید که این اطلاعات عبارتند از : سال تاسیس ، خدمات ارائه شده و اینکه تکنسین های آنها دارای تجربه لازم هستند و اینکه چقدر شناخته شده هستند.

سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی آاگ از اهمیت بالایی برخورددار می باشد و از مهمتر قطعات ماشین ظرفشویی آاگ و قطعات ماشین لباسشویی آاگ می باشد که میتواند در طولانی کردن عمر دستگاه موثر باشند. پس برای این که دستگاه شما عملکرد و عمر بالایی داشته باشد از نمایندگی های مجاز برای انجام این گونه سرویس و تعمیرات کمک بگیرید.شرکت آریان نمایندگی آاگ یکی از نمایندگی های مجاز در تهران می باشد. شما هموطنان عزیز می توانید با استفاده از خدمات نمایندگی آاگ شرکت آریان تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک کنید . ما همه جور با تمام امکانات به روز در خدمت شما هستیم.

در صورتی که شما عزیزان می خواهید به طور حضوری در مورد تعمیر ماشین لباسشویی آاگ و یا ظرفشویی آاگ خود سوالاتی از متخصصین و یا مدیران شرکت آریان نمایندگی آاگ بپرسید می توانید به آدرس این شرکت که در سایت درج شده است مراجعه کرده و مسولان شرکت پاسخگویی شما هموطنان می باشند.در موقع مراجعه به شرکت حتما روی یک برگه ایرادات و مشکلاتی که برای لباسشویی آاگ پیش آمده را یاداشت کنید تا متخصصین نمایندگی آاگ شرکت آریان با اطمینان کامل به سوالات شما دقیق جواب بدهند.در صورت نیاز به حضور متخصصین شرکت آریان برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ آنها با اطلاعات دریافتی از طرف شما با امکانات مجهز در اسرع وقت در محل حاضر و اقدام به تعمیر دستگاه می کنند.

شرکت آریان نماینده رسمی (AEG ) با مدیریت آقای (رازمیک شیرینیان ) و آقای فرهاد دژمخو آمادگی خود را برای تعمیرات و تامین قطعات لباسشویی ، ظرف شویی،ساید بای ساید، جاروبرقی ،یخچال فریزر و مایکروویو اعلام میدارد .

شرکت آریان طی سالها تجربه و دانش تخصصی لازم را در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آاگ کسب کرده اند، و خیال شما را راحت باشه که شرکت آریان با اعزام متخصصین تعمیرات نمایندگی آاگ خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، تعمیر ظرفشویی آاگ، تعمیر اجاق گاز آاگ، تعمیر جاروبرقی آاگ  و سایر لوازم خانگی آاگ به محل اقامت شما، هر گونه ایراد و مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما را با گارانتی خدمات تعمیرات  نمایندگی آاگ انجام شده برطرف می کنند.

به مرور زمان لوازم برقی از جمله لباسشویی و ظرفشویی و غیره .....دچار صدمه و آسیب می شوند .عیب ها و ایرادت کوچک و جزئی در ماشین لباسشویی آاگ را نباید نادیده بگیرید ، در اکثر اوقات می توان با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف کرد و از وارد شدن خسارات جدی به ماشین لباسشویی آاگ خود جلوگیری کرد .در واقع تکنسین های شرکت آریان علاوه بر تعمیر ، سرویس و عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ به شما کمک میکند تا مشکلات و عیب های دستگاه خود را برطرف کنید . بدین منظور با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید.البته باید سعی کنید تا جای که می اوانید عیب های ماشین لباسویی آاگ خود را بهتر بشناسید تا در موقع لزوم تا جایی که خودتان می توانید آنها را برطرف کنید و در صورتی که این عیب ماشین لباسشویی آاگ شما مربوط به قطعات داخلی می شود در آن صورت نمایندگی آاگ درتهران شرکت آریان آماده خدمات رسانی به شما می باشد.

البته باید بدانید که قطعات ماشین لباسشویی آاگ و دیگر لباسشویی ها انواع مختلفی دارند که هر یک از آنها وظیفه ای را در سیستم ماشین لباسشویی برعهده دارند و با دیگر قطعات ماشین لباسشویی هماهنگ و با هم ارتباط مستقیم دارند.به هر حال در هنگام خرابی هریک از قطعات شرکت آریان نمایندگی آاگ قطعات معیوب را با قطعات اصلی و سالم تعویض می کند و برگه ضمانت قطعه را نیز در اختیار شما قرار می دهد. نمایندگی آاگ درتهران شرکت آریان این اطمینان را به هموطنان عزیز می دهد که تمام قطعات لباسشویی آاگ همگی اصلی و فابریکی خود دستگاه و از طرف شرکت سازنده می باشد در پایان تعمیر و یا سرویس قطعات ماشین لباسشویی آاگ به شما عزیزان برگه گارانتی قطعه داده می شود.

در هرصورتی که لباسشویی آاگ شما خراب شد و نیاز به تعمیر داشت با خیالی راحت می توانید آن را به شرکت آریان نمایندگی آاگ در تهران بسپارید. تکنسین های ما پس از چندین سال تجربه و فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی آاگ ،  از جمله لباسشویی آاگ بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای تعمیر لباسشویی آاگ شما ارائه می
دهند.
تعمیرات لباسشویی آاگ یک کار تخصصی است و هرکسی نمی تواند آن را به طور اصولی و صحیح انجام دهد بنابراین برای انجام این کار باید با نمایندگی آاگ در تهران شرکت آریان تماس بگیرید.ما همه روزه آماده پاسخگویی به تلفن های شما هستیم.

در این جا می خواهیم نکته ی به شما بگوییم و آن اینست که تا جای ممکن از درستکاری لوازم برقی از جمله ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود داری کنید زیرا این لوازم دارای قطعات بسیار حساس و مهم می باشند که در صورت خرابی باعث ضرر و یا شاید از کار افتادن دستگاه ها شود .برای تعمیر لباسشویی آاگ و ظرفشویی آاگ حتما با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید.درمرحله بعدی در صورت تصمیم به خرید لباسشویی سعی کنید که برای انتخاب لباسشویی خوب تمام ویژگی های آن را در نظر بگیرید. برای خرید یک انتخاب لباسشویی خوب به معنی در نظر گرفتن عوامل گسترده‌ای از جمله : بهره‌وری انرژی، اندازه، ویژگی‌ها، قیمت و تصمیم‌گیری درباره خرید یک ماشین لباسشویی درب از جلو یا لباسشویی درب از بالا است.برای همین منظور مشاورین نمایندگی آاگ در تهران شرکت آریان همه روزه آماده مشاوره در مورد خرید لباسشویی آاگ و پاسخ به سوالات شما هستند.

در صورتی که برای اولین بار دارید از ماشین لباسشویی آاگ استفاده می کنید دلشوره دارید که مبادا دکمه و یا برنامه ها را اشتباه وارد کنید ، نگران نباشید با استفاده از دفترچه راهنما می توانید از لباسشویی بهترین استفاده را بکنید. ما برای شما راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی را قرار داده ایم و نکات لازم را در آن نوشته ایم.در صورتی که باز هم در مورد استفاده از لباسشویی سوال و یا مشکلی با راه اندازی آن دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید.در صورتی که لباسشویی خریدی حتما از دفترچه راهنمای تکمیلی استفاده از ماشین لباسشویی استفاده بهینه را بکنید چرا که در داخل آن نکات اصلی و مهم در مورد استفاده از ماشین لباسشویی نوشته شده است در صورت مشاوره ، مشاورین شرکت آریان آماده کمک به شما عزیزان می باشند.

در واقع ماشین لباسشویی برای هر خانه یکی لوازم برقی ضروری می باشد که امروزه قیمت بالایی دارد. بنابراین بایستی از اشتباهاتی که به دستگاه آسیب میزند اجتناب کرد. شما می توانید اشتباهاتی در استفاده نادرست از لباسشویی آاگ یا هر لباسشویی دیگر را می شود یاد بگیرید و از آنها اجتناب کنید.چنانچه یکی از این اشتباهات باعث صدمه به لباسشویی شد حتما با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید .متخصصین ما در اسرع وقت برای برطرف کردن مشکل در خدمت شما می باشند. البته باید بگوییم که بعضی از اشتباهاتی در استفاده نادرست از لباسشویی آاگ را که از آن آگاه نیستید را به طور غیر عمد انجام میدهید و باعث تکثیر قارچ ها و میکروب های خطرناکی در لباسشویی می شوید که می تواند موجب بروز بیماری های پوستی یا آلرژیک برای اعضای خانواده بشوند. که این خود نیز سبب خراب شدن دستگاه می شود و نیاز به تعمیر لباسشویی آاگ می شوید.

به هر حال در هر صورتی اگر متوجه صدا و یا ایرادات کوچک در لباسشویی آاگ  خود شدید آن را پشت گوش نیندازید .چرا ممکن است دردر همان مراحل اولیه با هزینه کمتر دستگاه شما تعمیر شود ولی اگر به آن توجه نکنید ممکن است که برای تعمیر لباسشویی آاگ مجبور به پرداخته هزینه سنگینی شوید . نمایندگی آاگ شرکت آریان در همه حال آماده خدمت رسانی می باشد.هر مشکلی علتی دارد و همیشه باید به دنبال علت آن باشید و بعد از پیدا کردن علت از فرد یا افرادی که در این زمینه مهارت دارند کمک گرفت .اما در مورد تعمیر لباسشویی آاگ بهتر است از نمانیدگی آن ، نمانیدگی آاگ در تهران شرکت آریان کمک بگیرید این شرکت از بهترین و بت تجربه متخصصین بهره می برد.

در بعضی از نواحی کشور به دلیل هوای و آب موجود در آن ناحیه لوازم خانگی مانند ظرفشویی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی میشوند. از دیگر لوازم ماشین لباسشویی آاگ می باشد که احتمال زنگ زدگی در این نوع هوا و آب برای آن هم رخ می دهد. برای این منظور برای تعویض و تعمیر لباسشویی آاگ و درب آن که بر اثر پوسیدگی دچار ایراد شده اند می توانید  با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید. ما همیشه همراه شما هستیم.البته این مشکل در پایین قسمت بدنه لباسشویی آاگ ویا اینکه در کنار ظرفشویی با ریختن آب به بدنه و یا نفوذ آب در اثر نشتی به این قسمت باعث پوسیدگی و زنگ زدگی لباسشویی می شوید. اصلا نگران نباشید نمایندگی آاگ شرکت آریان این مشکل را برای شما برطرف می کند.برای هرگونه تعمیر لباسشویی آاگ با ما در سایت تماس بگیرید.

اما باید بدانید که خرابی ماشین لباسشویی آاگ یا هر نوع ماشین لباسشویی دیگر باعث می شود که عملکرد دستگاه با مشکل روبرو شود و این امرباعث میشود لباس‌ها به‌خوبی شسته نشوند. در هر صورت تا این دستگاه به صورت دقیق تعمیر نشود نمی توان علت خرابی های آن را پیدا کرد.پس سرویس و تعمیر لباسشویی آاگ را باید به دست متخصصین با تجربه نمایندگی آاگ بسپارید تا با بهترین امکانات لباسشویی شما را تعمیر کنند.

یکی دیگر از لوازم خانگی آاگ که شرکت آریان نمایندگی آاگ خدمات پس از فروش آن را برعهده دارد ، ماشین ظرفشویی آاگ می باشد این شرکت بعداز خرید این دستگاه تمام خدمات خود از جمله نصب و سرویس و تعمیرات ظرفشویی آاگ و تعویض و گارانتی قطعات را انجام می دهد. شرکت آریان با دارا بودن تکنسین های مهار و با تجربه تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما عزیزان انجام می دهد.ماشین ظرفشویی آاگ دارای برنامه ها و قطعات حساس می باشد که شاید به هر دلیلی دچار عیب و ایراد شود که در همچنین مواقعی با تماس با یکی از نمایندگی های آاگ برای  تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ اقدام کنید و هرگز خودسرانه اقدام به بازکردن دستگاه نکنید چراکه ممکن است باعث خرابی بیشتر آن شوید . نمایندگی آاگ در تهران شرکت آریان آماده همکاری برای برطرف کردن هر گونه مشکل و ایراد در ظرفشویی آاگ می باشد.

در صورت بروز هریک از موارد زیر با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید همکاران ما در اسرع وقت برای تعمیر ظرفشویی آاگ و رفع مشکل و یا تعویض و سرویس دستگاه در محل حاضر می شوند.ظرفشویی آاگ دارای برنامه و قسمت های حساس می باشد و اگر خودسرانه اقدام به تعمیر ظرفشویی آاگ بکنید می توانید باعث هزینه بیشتر برای تعمیر و یا از بین رفتن کامل دستگاه بشود بنابراین با یکی از مراکز معتبر نمایندگی آاگ تماس بگیرید. شرکت آریان یکی از این نمایندگی های معتبر آاگ می باشد.

ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را تمیز نمی‌شوید ، ماشین ظرفشویی سروصدا راه می‌اندازد ، ظروف شیشه‌ای، سفید یا برفکی می‌شوند، روی ظروف لکه باقی می‌ماند، آب داخل ماشین تخلیه نمی‌شود، درب ماشین ظرفشویی محکم چفت نمی‌شود، ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد ، ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود، ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خشک نمی‌کند ،
ماشین ظرفشویی آبگیری نمی‌کند ، ماشین ظرفشویی بوی بدی می‌دهد.

در صورتی که قصد سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خود را دارید می توانید با اطمینان کامل این کار را به نمایندگی آاگ شرکت آریان بسپارید . ما بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم. نمایندگی آاگ شرکت آریان از بهترین و با کیفیت ترین قطعات برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ استفاده می کنند.به هر حال تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را جدی بگیرید و سعی کنید حداقل سالی یک بار آنرا سرویس کنید تا در صورت ایراد و مشکل بتوانید آن را با هزینه کم تعمیر کنید .نمایندگی آاگ شرکت آریان خدمات نصب، سرویس و  تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ را به صورت تضمین شده و در کمترین زمان به شما هموطنان عزیز ارائه می دهند .بنابراین با ما در سایت تماس بگیرید.

تعمیرظرفشویی آاگ با قطعات اصلی توسط نمانیدگی آاگ شرکت آریان صورت می گیرد. این قطعات باید حتما استاندارد و اصل باشد تا به ماشین ظرفشویی آسیب نرساند .بهتر است که شما تا اندازه کافی در مورد انواع قطعات ظرفشویی آاگ اطلاعات داشته باشید تا در موقع خرابی بتوانید توضیحات دقیقی به متخصصین ارائه بدهید.به طور کلی سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ را تنها به متخصص نمایندگی آاگ شرکت آریان بسپارید. قطعات ماشین ظرفشویی آاگ بدلیل استفاده نادرست دچار خرابی می شوند که در دو حالت یا باید قطعات ماشین ظرفشویی آاگ را تعمیر و یا باید آنها را تعویض و از قطعات نو و سالم استفاده کرد در هر صورت شرکت آریان همراه با متخصصین خود آماده خدمات رسانی هستند.

متخصصین شرکت آریان با کمک دستگاه به عیب یابی  و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ با دقت فراوان می پردازند و عیب و ایرادات ظرفشویی آاگ را رفع کرده و ماشین ظرفشویی شما را سالم به شما تحویل میدهند.شرکت آریان نمایندگی آاگ برای تعمیر ظرفشویی از قطعات کاملا سالم و اصلی برای تعویض و راه اندازی استفاده می کنند. برای تعمیر ظرفشویی آاگ و لباسشویی آاگ با ما در نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید. ما قطعات اصلی و فابریکی خود لباسشویی و ظرفشویی را برای شما نصب می کنیم و به شما اطمینان کامل می دهیم که همه این قطعات کارایی بالایی دارند و تا مدت ها برای شما کار میکنند.

وقتی برای خرید ماشین ظرفشویی آاگ به بازار مراجعه می کنید حتما در مورد تمام خصوصیات آن تحقیق کنید اینکه جنس بدنه ، ظاهر ظرفشویی و کیفیت آن چگونه است یک بررسی دقیق انجام بدهید مشاورین ما در شرکت آریان همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

برای خرید یک ماشین ظرفشویی آاگ خوب این ویژگی ها را باید در نظر بگیرید:

-دارا بودن صدای کم  : یک ماشین ظرفشویی خوب باید تا جایی که امکان دارد کم صدا باشد و عمل شستشو را در درجه استاندارد انجام دهد.

-سنسورهای تشخیص میزان کثیفی ظروف:  این سنسور براساس میزان کثیفی روی ظروف مقدار و فشار آب را تنظیم کرده  و در مصرف آب صرفه جویی می کنند.

-میزان مصرف انرژی : داشتن گواهی برچسب انرژی از ویژگی یک ماشین ظرفشوی آاگ خوب است.

-راحتی در استفاده : یک ماشین ظرفشویی آاگ خوب با طراحی عالی بتواند باعث راحتی مصرف کنندگان باشد.

-قابلیت تنظیم سبدها :  با تنظیم ارتفاع سبدها می‌توانید ظروف بزرگ تر و با ارتفاع بیشتری را به آسانی در ظرفشویی قرار دهید.

داشتن نمایندگی معتبر: این ظرفشویی باید در شهر یا منطقه شما نمایندگی داشته باشد.

قیمت مناسب : ماشین ظرفشویی آاگ دارای قیمت مناسب برای مصرف کنندگان داشته باشد. البته ویژگی های دیگر نیز برای ماشین ظرفشویی آاگ خوب وجود دارد .

یک نکته مهم که باید آن را همیشه در نظر بگیرید این است که ماشین ظرفشویی آاگ و یا هر ماشین دیگری بعد از شستشو ،محل مناسبی برای رشد و نمو قارچ ها می باشد که این امر باعث بروز بیمارهای خطرناکی برای شما و خانواده می باشد .برای همین منظور تمام متخصصین نمایندگی آاگ توصیه کرده اند که باید حداقل زمان شستشو طبق دفترچه راهنما رعایت شود و ماهی یک بار محفظه داخلی ماشین ظرف شویی را با مواد پاک کننده و ضدعفونی کننده شستشو بدهیم .در صورت داشتن هرگونه سوال و چگونگی شستشو ماشین ظرفشویی می توانید با شرکت آریان نمایندگی آاگ تماس بگیرید.همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هموطنان می باشند.

برای اینکه بتوانید از ماشین ظرفشویی به طور احسنت استفاده کنید باید به طور کامل و دقیق از کارایی این دستگاه اطلاع داشته باشید .برای اینکه چگونگی کار با این دستگاه می تواند کمک کند تا ماشین ظرفشویی عمر مفیدی داشته باشد. شرکت آریان نمایندگی آاگ این کار را برای شما آسان کرده است و با قرار دادن مطالبی چگونگی کار با ماشین ظرفشویی آاگ را برای شما توضیح داده است .در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ما در سایت تماس بگیرید.همیشه سعی کنید تا جای ممکن از افراد با تجربه در مورد چگونگی کار با ماشین ظرفشویی آاگ سوال کنید به همین منظور مشاورین آماده به هرگونه سوال در مورد این دستگاه می باشند. با تماس با شرکت آریان از خدمات ما استفاده کنید.

در صورتی که متوجه عیب و ایرادی در ماشین ظرفشویی خود شدید از کارهای خود سرانه برای تعمیر آن خود داری کنید و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ خود را با شرکت آریان نمایندگی آاگ بسپارید.

همانطور که قبلا گفتیم یکی از خدمات پس از فروش نمایندگی آاگ لباسشویی آاگ می باشد. به هر ترتیب هر وسیله ای یک روزی دچار خرابی می شود که باید توسط تکنسین  های مهار و با تجربه تعمیر و سرویس و یا تعویض قطعه بشوند. برای تعمیر لباسشویی آاگ بهتر است که با نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید. زیرا انجام تعمیرات خودسرانه باعث صدمه بیشتر با لباسشویی می شود.در صورت خریدداری لوازم خانگی آاگ و برای نصب جدید آنها می‌توانید با ما در نمایندگی آاگ شرکت آریان تماس بگیرید. شایان ذکر است سرویس و تعمیرات به موقع سبب جلوگیری از خراب شدن و صرفه‌جویی در هزینه آنها می‌شود.شرکت آریان خدمات پس از فروش نمایندگی آاگ را با متخصصین با تجربه در این امر به طور صحیح انجام می دهند.

برخی ایرادات و مشکلات لباسشویی ، که احتیاج به تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ دارد عبارتند از :

ماشین لباسشویی روشن نمی شود، ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند ، دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد ، ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند ، ماشین لباسشویی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود ، صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است ، ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است ، ماشین لباسشویی نشتی آب دارد ، درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود ، ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

اما در مورد کارهای اصلی ماشین‌ لباسشویی آاگ و دیگر لباسشویی ها که عبارتند از : مخلوط آب سرد و گرم تا سطح دلخواه، تنظیم مدت زمان شستشو، آب‌کشی لباس‌ها و خشک کردن تعیین شده آب لباس‌ها از طریق چرخاندن سریع آن‌ها البته این خشک شدن تا حدوی نم دار می باشد .

ویژگی های لباسشویی خوب هنگام خرید این نکات مهم را رعایت کنید:

-استاندارد بودن و رتبه برچسب انرژی لباسشویی آاگ - دارا بودن ورودی آب گرم و سرد و یا ورودی تک -ظرفیت لباسشویی برای هر بار شستشو متناسب با تعداد اعضای خانواده و میزان لباسها - بالا بودن سرعت خشک کن لباسشویی -انتخاب ظرفیت لباسشویی ها -داشتن بهترین امکانات موجود در لباسشویی -مهمترین عامل هزینه خرید ماشین لباسشویی-خرید نوع و خدمات پس از فروش شرکت سازنده لباسشویی -داشتن برنامه شست و شو مناسب با نوع و جنس لباس‌ها - مشورت برای خرید بهترین لباسشویی درب جلو یا درب بالا